자유게시판

youtube video indir 899

페이지 정보

profile_image
작성자 Monroe Gillingh…
댓글 0건 조회 19회 작성일 24-08-11 06:39

본문

YouTube İndiricisi Bu Firefox tr uzantısını yükle KeepVid, YouTube’dan ve diğer video sitelerinden video indirmek için kullanılabilen ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Çeşitli formatları destekler ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilir. YouTube, 18 yıl önceki kuruluşundan bu yana milyonlarca video ile milyarlarca insana eğitimden eğlenceye kadar her alanda içerik sunan popüler bir platform haline geldi.

• Bu siteleri kullanarak en kolay ve hızlı yoldan telif haklarıyla korunan bazı videolar hariç, neredeyse her videoyu indirmeniz mümkün.
  • Multimedya indirmeleri, zaman kaydırma veya cihaz kaydırma amacıyla ve yalnızca kişisel, özel, ticari olmayan kullanımlar için olmalıdır.
  • Google play mağazasında bulabileceğiniz bir mobil video indir uygulaması arıyorsanız Tüm Videolar İndiricisi 2019 ihtiyacınızı karşılamak için hazır.
Video Grabber, YouTube videolarını indirmek için kullanılabilen ücretsiz bir çevrimiçi araçtır.

Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve herhangi bir ücret ödemeden 720p görüntüleri indirmenize izin verir. Bu da telefon ve tablet gibi daha küçük cihazlardan video izlemeyi tercih edenler için yeterlidir. Web sitesinde ayrıca, platformu kullanırken karşılaşabileceğiniz soruların çoğuna yanıt veren çok yararlı bir "nasıl yapılır" bölümü bulunur.

Reklamsız YouTube videosunu indir

MP4, youtube video indir sitesi M4V, 3GP, WMV, FLV, MO, MP3, WEBM formatlarda dosya indirme imkanı sunan Y2mate, YouTube odaklı bir platform olduğu için sezgisel arayüze sahip.

Bu da onu alternatiflerinden ayıran en önemli özelliklerden biri. En dikkat çeken youtube video indir video indirme programlarından biri olan Youtube-dl, düşük boyutu sayesinde az yer kaplar ve Windows, MacOS, Linux gibi işletim sistemlerinde başarıyla çalışır. SaveFrom, uzun zamandır YouTube video indirme işlemi için kullanılan en popüler platformdur. Ancak son zamanlarda bu platformda bazı güvenlik açıkları ve sorunlar ortaya çıktı.

Bu nedenle kullanıcılar, https://www.tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html/ alternatif video indirme platformları ve programları kullanmaya başladılar. Haliyle ne özellikleri kullanabiliyorum, (video indirme, reklamsız izleme) ne de üyeliği iptal ed... Youtube.com Premium u yabancı dillerde videolar izlemek için videoları indirmek için edindim. Fakat indirilen videoların hiçbirisinde altyazılar oynatılamıyor. İnternetimi açıp alt yazı ile izlemeye çalışıyorum, öyle de olmuyor...

Lütfen güncellemelerle indirilen videoların altyazılarını g... 1 senedir Premium kullandığım ve masaüstü uygulamasından video indirdiğim hesabımda ödemesini yaptığım halde video indiremiyorum. Kayıtlı olmayan kullanıcılar sitede sadece video izleyebilirken, kayıtlı kullanıcıların sınırsız sayıda video yüklemesine ve videolara yorum eklemesine izin verilir. Potansiyel olarak uygunsuz olduğu düşünülen videolar, sadece kendilerinin en az 18 yaşında olduğunu onaylayan kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

IPhone’un bir diğer güzelliği ise telefonun içerisinde yer alan ekran kaydetme yazılımıdır. Bu yazılımla bir videoyu kaydedebilir ve sonrasında internet bağlantısına ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz. YouTube kısa videosunu cihazınıza indirmek için aşağıdaki basit adımları izleyin.

Youtube Nasıl Video İndirilir?

Karşınıza açılan penceredeki kutucuğa almış olduğunuz video linkini yapıştırın ve ‘Play‘ butonuna tıklayın. Aksi belirtilmedikçe bu sitedeki içerikler Creative Commons Attribution Share-Alike Lisansı v3.0 veya daha yeni sürümüyle lisanslanmıştır.

Youtube uygulamasında hem video izleyebilir hem de video yükleyebilirsiniz. Önemsiz çerezlerin bu şekilde kullanımına izin vermek için Kabul Et, reddetmek için Reddet seçeneğini seçin. Seçimlerinizi dilediğiniz zaman ayarlardan değiştirebilirsiniz.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

회원로그인

회원가입