자유게시판

سئو تکنیکال یا Technical SEO چیست ؟

페이지 정보

profile_image
작성자 Rolando Royer
댓글 0건 조회 16회 작성일 24-08-26 14:01

본문

من خودم عادت دارم زمانی که جستجویی انجام می‌دهم نتایج را در چند Tab کنار هم باز کنم و صفحات را با هم مقایسه کنم. هر سایتی که سریع‌تر باز شود را زودتر نگاه می‌کنم. اگر سرعت بارگذاری یک سایت بیشتر از 6 یا 7 ثانیه شود به احتمال 90 درصد آن سایت را می‌بندم.
امروزه Page Speed یا سرعت بارگذاری سایت دیگر یک انتخاب نیست و یک شرط برای موفقیت در سئو به حساب می‌آید. همینطور یک موضوع مهم در سئو تکنیکال است. باید سایت خود را تا جایی که ممکن است سریع‌تر از رقبا به کاربر نشان دهیم تا کاربر حتی فرصت نکند به بازگشت به صفحه نتایج فکر کند.
چطور سرعت بارگذاری سایتمان را تشخیص دهیم؟

دسترسی آسان و سریع به محصول
امکان مقایسه و جستجوی محصول
روش ثبت‌نام کاربران جهت خرید
روش و نوع پرداخت هزینه خرید

چرا سایت خدماتی ؟
امروزه پیاده‌سازی انواع کسب‌و‌کار خدماتی بدون استفاده از امکانات دنیای آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی دینگ منجر به موفقیت نمی‌گردد. طراحی سایت خدماتی موجب آشنایی بیشتر مخاطبان با خدمات یک مجموعه می‌گردد و موجب رونق کسب‌و‌کار آن خواهد شد.

Basic-SEO-concepts-blog-pic-001.webpکلمه کلیدی کلماتی است که محتوای پست ما را تشریح می‌کنند و بیشتر توسط کاربران در سرچ باکس موتور جستجو وارد می‌شوند. استفاده از کلمات کلیدی باید متوازن با متن و به اندازه باشد. طوری که خوانایی متن حفظ شود. هر گونه افراط در به کارگیری کلمات کلیدی برای موتور جستجو یک زنگ خطر بوده و هوشیارش می‌کند. بعضی از ابزارهای سئو مثل افزونه سئو وردپرس Yoast چگالی کلمات کلیدی را تعریف کرده و می‌گویند تعداد کلمات کلیدی در یک پست بین ۰.۵ تا ۲.۵ باشند. (من خیلی موافق شمردن کلمات کلیدی نیستم و معتقدم یک صفحه باید با چندین کلمه کلیدی رتبه بگیرد. نه تمرکز روی یک کلمه خاص و تکرار آن در متن)
Doorway pages یا صفحات درگاه :

مزیت سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی اولین قدم برای ورود به بازارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ است و همه‌گیری استفاده از اینترنت باعث گردیده تا شرکت‌ها مشتاق به استفاده از خدمات متنوع دنیای آژانس دیجیتال مارکتینگ گردند.

به خاطر داشته باشید تکتیک‌های سئو کلاه سیاه را چه آگاهانه انجام دهید و چه ندانسته، به شدت توسط گوگل جریمه می‌شوید به همین منظور آشنایی با این تکنیک‌ها برای افرادی که در حوزه سئو فعالیت می‌کنند لازم و ضروری می‌باشد.
Keyword stuffing :

ویژگی سایت فروشگاهی
یک سایت فروشگاهی موفق باید با سرعت بالا لود شود و به مشتریان توضیحات کافی و مناسبی را در خصوص محصولات ارائه داده و ساده‌ترین حالت استفاده از سایت را با بهره‌گیری از امکانات مختلفی فراهم نماید.

چرا سایت شخصی ؟
ساخت وب‌سایت شخصی روشی برای معرفی کسب‌و‌کار و نمونه کارها می‌باشد که به صورت مستقیم امکان دریافت نظرات دیگران را فراهم کرده و آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی دینگ در طیف وسیعی ارتباطات گسترده‌ای به ارمغان می‌آورد که در برندسازی یک شخص تاثیر بسیاری دارد.

موتورهای جستجو ربات‌هایی دارند که آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی دینگ به Crawler یا Spider معروف هستند. این ربات‌ها برنامه‌هایی هستند که سراسر وب را جستجو کرده و صفحات وب را پیدا می‌کنند. این صفحات در دیتابیس‌های موتور dg ding جستجو ذخیره شده و در زمان نیاز به کاربر نشان داده می‌شوند.
برای دیده شدن سایت در حالت طبیعی نیاز به هیچ کاری نیست و اگر سایت مشکل جدی‌ نداشته باشد ربات‌ها در فواصل زمانی مختلف به سایت سر می‌زنند.
اما داشتن یک فایل به اسم Robots.txt می‌تواند به سایت کمک کند. این فایل کوچک که در هاست سایت قرار می‌گیرد، به ربات جستجوگر می‌گوید چطور صفحات را ایندکس کند. به کمک این فایل می‌توانید دسترسی موتور جستجو به صفحات خاص سایت مثل صفحه سئو ورود ادمین و غیره را بلاک کنید.
چطور فایل robots.txt بسازیم؟

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

회원로그인

회원가입